//гудімов арт проект
вхідна група
вхідна група хол з виходом у подвір'я фрагмент холу дзеркала-мішені роботи П. Макова фрагмент стіни
 
кімната креативної групи Акцент царські врата біля стіни кімната для переговорів стелаж в переговорній кімнаті робота О.Сухоліта
 
 1 2 3
//гудімов арт проект

Реалізація: 2008
Локація: м. Київ, Поділ, Хорива 49 б
Автор: Павло Гудімов
Площа: 150 кв.м

 

Офіс знаходиться в напівпідвалі старого будинку в історичній частині міста.

В прімещеннях офісу розташовуються: архітектурна майстерня "Я Дизайн", креативна група "Акцент", видавництво "Артбук" та менеджмент //гудімов арт проект.

 

Підчас ремонту  було проведено перепланування та збільшення площ приміщень за рахунок демонтажу існуючих перегородок і встановлення незначної кількості нових. Таким чином було забезпечено необхідні умови для облаштування робочих місць.


В межах проекту розроблено архітектурно-будівельні рішення, рішення по водопостачанню та каналізації, електропостачанню, опаленню, а також благоустрій та озеленення вхідної зони-тераси зі зворотної сторони будинку.
Всі інженерні комунікації, що передбачені проектом тільки оновлюються та прокладаються по існуючим мережам з підключенням до існуючих приладів.


Внутрішнє оздоблення лаконічне і стримане, перегородки з цегли, підлога бетонна, керамічна плитка в санвузлі та господарчому приміщенні. Стіни - відкрита цегла, оброблена спеціальним розчином. Стеля - відкрите кесонне бетонне перекриття. Дизайн витримано в стилі loft.

 

Публікація про проект в журналі "Архідея".